A. Piasecka 813-786-3911 Polski Prawnik Tampa Bay

Agnieszka “Aga” Piasecka Polski Prawnik Adwokat Tampa

A. Piasecka, Polski Prawnik Tampa Bay

813-786-3911

727-538-4171

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik Tampa Bay

Agnieszka “Aga” Piasecka jest polskim prawnikiem w Tampa Bay na Florydzie. Adwokat Agnieszka Piasecka ma ponad 17 lat doświadczenia (w Polsce i na Florydzie) oraz uprawnienia do praktyki  prawa na Florydzie (w Tampie) i w Polsce. Adwokat, Aga Piasecka, może pomóc Ci między innymi w sprawach cywilnych, rodzinnych, rozwodowych, emigracyjnych, spadkowych (testamenty i trusty), wypadkach, odszkodowaniach,  w sprawach dotyczących nieruchomosci, w obronie przed foreclosure, mandatach drogowych, jak również w przygotowaniu i interpretacji kontraktów i dokumentów biznesowych. Adwokat Agnieszka Piasecka ma również uprawnienia notarialne na Florydzie i może notaryzować oraz tłumaczyć dokumenty oraz pomóc w załatwieniu certyfikacji apostille. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna!

Adwokat Agnieszka Piasecka uzyskała Doktorat Prawa z wyróżnieniem w Stetson University College of Law na Florydzie oraz Magistrat Prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce. Agnieszka Piasecka studiowała również Prawo Międzynarodowe na Uniwersytecie w Tilburgu, w Holandii. Przed otworzeniem własnej kancelarii adwokackiej w Tampa Bay, adwokat Agnieszka Piasecka pracowała wcześniej w renomowanych firmach prawniczych w Polsce i w USA. Agnieszka Piasecka mówi biegle po polsku, po angielsku oraz po włosku i komunikuje się w języku hiszpańskim i rosyjskim. Biuro Agnieszki Piaseckiej znajduje się w Clearwater, FL.

Po BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację zadzwoń na:

813-786-3911

727-538-4171

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka is a Polish speaking lawyer in Tampa Bay, Florida and Poland 

Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka is a lawyer in Tampa Bay, Florida and Poland, with more than 17 years of combined legal experience and two law degrees one from Poland and one from Stetson University, College of Law in Florida. Aga Piasecka, Esq. speaks fluent Polish and English and has the knowledge and experience to assist you with all of your legal needs in Tampa, Florida and Poland.

For a FREE consultation call:

813-786-3911

727-538-4171 

Agnieszka zajmuje się między innymi następującymi sprawami:

  • Mandaty / Wykroczenia Drogowe

Po BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację zadzwoń na 813-786-3911 lub 727-538-4171

lub kliknij na poniższe linki:

Jeżeli poszukujesz polskojęzycznego adwokata w Tampie lub w okolicach Tampy,  kliknij poniżej. Polski adwokat w Tampie, Floryda, Agnieszka Piasecka, mówi biegle po polsku i może pomóc Ci w sprawach rozwodowych, cywilnych, spadkowych, imigracyjnych, uzyskaniu odszkodowania za wypadek oraz w innych sprawach prawnych. Polscy adwokaci Tampa:

Tampa Polski Adwokat: http://www.TampaPolskiAdwokat.com

Szukasz polskojęzycznego prawnika w Tampa Bay lub w okolicach Tampa Bay, Floryda?  Kliknij poniżej. Polski prawnik w Tampa Bay, Floryda, Agnieszka Piasecka, mówi biegle po polsku i może pomóc Ci w sprawach rozwodowych, cywilnych, spadkowych, imigracyjnych, uzyskaniu odszkodowania za wypadek oraz w innych sprawach prawnych. Polscy prawnicy Tampa Bay:

Polski Prawnik Tampa: http://www.PolskiPrawnikTampa.com

If you are in need of a Polish-speaking attorney in Tampa, Florida, who can help you with divorce, family law, immigration law, personal injury, wills and trusts and civil litigation, click on the link below:

Polish Attorney Tampa: http://www.PolishAttorneyTampa.com

If you are in need of a Polish lawyer in Tampa, Florida, who can help you with divorce, family law, immigration law, personal injury, wills and trusts and civil litigation, click on the link below:

Polish Lawyer Tampa: http://www.PolishLawyerTampa.com

PolishTampa.com to pierwszy bezpłatny portal dla Polaków i polskiej społeczności, “Polonii”, w okolicach Tampa Bay na Florydzie sponsorowany przez polskiego adwokata w Tampa Bay, Agnieszkę Piasecką. Na naszej stronie możesz znaleść informacje o polskich biznesach, polskich sklepach, polskich przedsiębiorcach, polskich usługach oraz polskich profesjonalistach w tym polskich adwokatach w Tampa Bay: Tampa, Plam Harbor, Oldsmar, Safety Harbor, Clearwater, Largo, St. Petersburg, Pinellas Park, Sarasota, Bradenton, Cape Coral, Spring Hill, New Port Richey, Holiday, Trinity, Dade City aż po Orlando, Floryda. Aby uzyskać dostęp do największej w Tampa Bay bazy biznesów i kontaktów, kliknij na link poniżej:

Polish Tampa: http://www.PolishTampa.com

Jeżeli szukasz polskojęzycznego prawnika imigracyjnego w Tampa Bay lub w rejonie Tampa Bay, Floryda,  kliknij poniżej. Polski prawnik w Tampa Bay, Floryda, Agnieszka Piasecka, mówi biegle po polsku i może pomóc Ci w sprawach imigracyjnych, w tym w uzyskaniu wizy, zielonej karty oraz obywatelstwa oraz w innych sprawach prawnych. Polski prawnik emigracyjny i rodzinny, Agnieszka Piasecka, oferuje pierwszą bezpłatną konsultację prawną. Aby umówić się na pierwszą darmową konsultację prawną, zadzwoń na 727-538-4171. Polscy prawnicy / polscy adwokaci w Tampa Bay:

Divorce Immigration Tampa / Prawo Rodzinne i Imigracyjne po polsku Tampa:

http://www.DivorceImmigrationTampa.com

Agnieszka Piasecka jest polskim adwokatem w Clearwater na Florydzie. Agnieszka urodziła się i wychowała w Polsce i uzyskała swój pierwszy dyplom prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Na Florydzie Agnieszka uzyskała doktorat prawa z wyróżnieniem na Stetson University College of Law. Agnieszka mówi biegle po polsku i oferuje bezpłatną pierwszą konsultację prawną.  Adres biura: 13575 58th Str. N., Ste. 210, Clearwater, FL 33760, telefon: 727-538-4171 lub 813-786-3911.Więcej informacji na powyższy temat można znaleźć na stronie: 

Polski Adwokat Tampa Floryda: http://www.PolskiAdwokatTampaFloryda.com

Attorney Aga Piasecka your Polish Lawyer serving Tampa Bay, Florida

Attorney Agnieszka Piasecka’s Law Office is conveniently located near Tampa / Tampa Bay, Florida and can assist you with your legal matters in all Tampa courts.

Tampa Courts / Adresy sądów w Tampa Bay

State Courthouses in Tampa

George E. Edgecomb Courthouse
800 Twiggs Street
Tampa, FL 33602
Tel: (813) 864-2280

Hillsborough County Courthouse Annex

401 N. Jefferson Street
Tampa, FL 33602
Tel: (813) 276-8100

Old Courthouse (Traffic)

419 Pierce Street
Room 107
Tampa, FL 33602
Tel: (813) 276-8200

Federal Courts – United States District Court, Middle District of Florida

Tampa Division

Sam M. Gibbons United States Courthouse
801 N. Florida Avenue
Tampa, FL 33602
Tel: (813) 301-5400